Deel

Overige

Fosfaatafvoer van koolgewassen

​De fosfaatafvoer is berekend uit de opbrengst van het hoofdproduct en het afgevoerde bijproduct. De gemiddelde fosfaatafvoer geldt voor de opgegeven opbrengsten. Bij afwijkingen kunt u met het fosfaatgehalte de afvoer berekenen.

Fosfaatafvoer van koolgewassen
GewasOpbrengst (ton/ha)P2O5 (kg/ton) Gemiddelde P2O5-afvoer (kg/ha)
Hoofd-productBijproductHoofd-productBijproductZonder bijproductMet bijproduct
Bloemkool22400.91.12020
Boerenkool20171.60.93232
Broccoli8331.61.61313
Chinese kool48330.91.14343
Gele savoiekool55400.91.15050
Groene savoiekool40400.91.13636
Koolraap66250.915959
Koolrabi37120.90.83333
Rode kool60400.90.95454
Spitskool40250.913636
Spruitkool18352.11.63894
Weeuwen22400.91.12020
Witte kool75400.70.95353

Gerelateerde artikelen

Ontvang de NutriNorm nieuwsbrief met actuele kennis over bemesting
Ontvang de NutriNorm nieuwsbrief met actuele kennis over bemesting
Ontvang de NutriNorm nieuwsbrief met actuele kennis over bemesting